Şişme Kapı Tak

Şişme Kapı Tak

Şişme kapı taklar, organizasyon alanına girişi heybetli bir şekilde göstermek için kullanılan şişme grubumuzdur. 5 Metrelik yüksekliği ile çok uzak mesafelerden dahi rahatlıkla gözüken Şişme Kapı Tak, organizasyonunuzu zengin ve gösterişli kılar. Şişme kapı taklarımız sünnet cemiyetlerinde, Mağaza açılışlarında ve Kurumsal Şirket Pikniklerinde sıkça tercih edilmektedir. İstek üzerine Şişme Kapı Takımızın üst kısmına ve ayak kısımlarına sizlere özel yazılar, logolar, amblemler yapıştırıp organizasyonunuzu daha da özel kılabiliriz. Adafest Animasyon bünyesinde çalışan şişme oyun parkurları konusunda profesyonel bilgisi ve Türkiye’nin her yerinde saha bilgisi olan ekibimiz, organizasyonun yapılacağı alanına 1 saat öncesinden sorunsuz bir şekilde kurulumu gerçekleştirmektedir.

 

Organizasyonlarda Neden Şişme Kapı Tak’ı Seçmeliyiz?

Şişme Kapı Tak Devasa boyutu ve göz alıcı görseli ile organizasyonunuzun ve misafirlerinizin kolayca ilgisini çekmekte çok başarılıdır. 5 Metrelik yüksekliği ile çok uzak mesafelerden dahi rahatlıkla gözüken Şişme Kapı Tak, organizasyonunuzu zengin ve gösterişli kılar

Şişme Kapı Tak’ın Kiralama Fiyatı Nedir?

Şişme Kapı Takın Kurulumu yapılacak yerin uzaklığı ve  çalışma saatlerine ve  göre fiyatlarımız değişiklik göstermektedir.  Türkiye’nin her yerinde saha bilgisi olan Adafest Animasyon bünyesinde çalışan ekibimiz istenilen alana kurulumu, tüm güvenlik önlemlerini alınarak yapmaktadır. Daha kaliteli bir hizmet ve daha uygun fiyat listesi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Truva Combo Parkur

Truva savaş konseptli şişme oyun parkurumuzdur. İçerisinde engelli parkur alanı, zıplama alanı ve kaydırak bulunmaktadır. Görsellik bakımından son derece göz alıcı renklere sahip olan Truva özel boyalar ile profesyonel bir stüdyoda uzman ekiplerce renklendirilmiştir. 

Okyanus Kaydırak

Okyanus kaydırak deniz ve su altı konseptli şişme oyun parkurumuzdur. İçerisinde çift taraflı çıkış merdiveni ve tek taraflı geniş bir kaydırak bulunmaktadır. Görsellik bakımından son derece göz alıcı renklere sahip olan okyanus kaydırak özel boyalar ile profesyonel bir stüdyoda uzman ekiplerce renklendirilmiştir.

Rodeo

Rodeo eğlence dünyasının tartışmasız en dikkat çekici oyun grubudur. Hem çocukların hem yetişkinlerin hoşça vakit geçirebilecekleri özel renkleri ve tasarımı ile görselleştirilmiş bir üründür.

 

Gladyatör 

Gladyatör sportif oyun parkurumuz sizlere gerçek bir mücadele deneyimi sağlıyor. Bireysel olarak yarıştığınız Gladyatör sportif parkurumuzda amacınız üzerinde durduğunuz platformdan rakibiniz tarafından düşürülmeden rakibinizi platformdan düşürmektir. 

Masa Langırt

Gösterişli ve kaliteli oyun vadeden Masa Langırt cihazımız ile arkadaşlarınızla rekabetli ve keyifli dakikalar geçirmenizi sağlıyoruz. Masa Langırt’ın başında duran bilgili ve deneyimli görevlilerimiz sayesinde sıkıntısız oyun imkanı sunuyoruz. 

Panayır Oyunları

Son derece hoş gözüken ve bulunduğu ortama zenginlik katan tasarımları bizler tarafında hazırlanan panayır çadırlarımızın içerlerine geleneksel ve modern oyunları sentezlediğimiz aktiviteler koyuyoruz. Bu oyunlar son derece kolay gözüken fakat beceri ve kabiliyetinizin ön plana çıkması gerektiği ve taktiksel düşünmenizi gerektiren oyunlardır. Yetişkin ve çocuklara yönelik onlarca çeşit oyunu sizlere sunuyoruz.

                    Halka Atışı     -     Döner Çarka Ok Atışı

Bardağa Pinpon Topu Sokma     -     Bar Masasında Bardak Atışı

     Üç Top İle Labut Devirme     -     Üç Atışta Topları Hizalama

      Basket atışı